اخبار بازار لوله اتصالات

بازار لوله و اتصالات هرمزگان + معرفی ۴ فروشگاه لوله و اتصالات

بازار لوله و اتصالات هرمزگان

امروزه در بازار لوله و اتصالات ایران، مراکز پخش و فروشگاه های بسیاری در این زمینه به صورت عمده و جزئی فعالیت دارند. ما در ادامه مقاله قرار است به بررسی و معرفی چند مراکز پخشی که در بازار لوله و اتصالات هرمزگان فعالیت دارند، معرفی شوند.

بازار لوله و اتصالات هرمزگان

در بازار لوله و اتصالات هرمزگان برخی از مراکز پخش و فروشگاه ها دارای نمایندگی فروش هستند که مصرف کنندگان می توانند به صورت مستقیم انواع لوله و اتصالات مورد نیاز خود را خریداری نمایند. که در ادامه مقاله به معرفی برخی از این مراکز پخش در هرمزگان می پردازیم.

اما در صورت تمایل می توانید از بازار لوله و اتصالات تهران که فروشگاه های زیادی در آن فعالیت دارند، که یکی از معتبرترین این فروشگاه ها بازار اتصال (گنجینه سازه) می باشد، و به سراسر نقاط ارسال دارند خرید خود را به راحتی انجام دهید.

قیمت بازار لوله و اتصالات هرمزگان

امروزه در بازار داخلی با توجه به تحریم ها و نوسانات ارز، هزینه های مورد نیاز برای تولید یک محصول از مراحل ابتدایی تا نهایی متغیر است و ممکن است با گذر زمان این قیمت ها هم نیز تغییر یابند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت های به روز به سایت بازار اتصال که فروشگاه آن واقع در بازار آهن شادآباد می باشد، مراجعه کنید. حتی می توانید جهت خرید از سایت فروشگاهی ما با مشاوره گرفتن از کارشناسان، محصول مورد نظر خود را به راحتی دریافت نمایید.

معرفی فروشگاه های لوله و اتصالات هرمزگان

فروشگاه لوله و اتصالات کریمی

آدرس: هرمزگان، کنتکان، میناب – بندرعباس

شماره تماس: ۰۷۶۴۲۲۴۱۴۳۴

فروشگاه لوله و اتصالات امینی

فروشگاه امینی در بازار لوله و اتصالات هرمزگان دارای نمایندگی فروش یونیک پایپ، اتصال بسپار، اینگل و… می باشد که از جمله محصولات آن لوله و اتصالات تک لایه و پنج لایه، اتصالات برنجی، کوپلی، پرسی و… می باشد.

آدرس: بندرعباس – خیابان امام خمینی – بین سراه دلگشاه و یادبود – رسیده به بانک سامان – معرفت ۱۲

شماره تماس: ۰۷۶۳۲۲۳۳۰۴۳ _ ۰۹۱۷۱۶۱۲۷۱۲

فروشگاه لوله و اتصالات تاریم

فروشگاه تاریم تنها نمایندگی لوله و اتصالات یزذ پلیمر و پلیمر گلپایگان در استان هرمزگان را دارد.

آدرس: بندر عباس – ضلع جنوبی چهار راه فاطمیه – ساختمان جهان نما

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۶۱۷۵۶۲ _ ۰۷۶۳۲۲۵۴۳۹۰

فروشگاه لوله و اتصالات پارس اتیلن کیش

پارس اتیلن کیش تولیدکننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن می باشد. اصلی ترین محصول تولیدی این شرکت لوله پلی اتیلن تک جداره و دو جداره به همراه اتصالت آنها می باشد.

آدرس: بندرعباس، بلوار امام خمینی، بین بیمارستان کودکان و خیابان اتوبوسرانی، ساختمان نقش، طبقه سوم

شماره تماس: ۵۰-۰۲۱۸۸۲۰۲۰۶۰

نتیجه گیری

در این مقاله ما مراکز پخشی که در بازار لوله و اتصالات هرمزگان فعالیت دارند و یا دارای نمایندگی فروش هستند را معرفی کردیم. اگر شما هم مراکز پخش دیگری را هم در هرمزگان می شناسید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

امتیازتون به این صفحه چند ستاره است؟
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *